Sondaj!!! - Colegiul juridic româno-spaniol

Dragi Studenti,

Dupa cum stiti, Universitatea din Valencia a propus facultatii noastre sa discutam posibilitatea infiintarii unui program de studii de drept hispano-roman (intr-o forma asemanatoare cu Colegiul juridic romano-francez).

Reactia Dumneavoastra a fost exemplara: in primele 48 de ore, am primit aproape 400 de raspunsuri! Iar astazi, numarul respondentilor depaseste 800, ceea ce inseamna o rata de raspuns de peste 30% din totalul studentilor inscrisi la cursuri de zi (2400). Din punct de vedere sociologic si statistic, rezultatele sondajului nu pot fi contestate!

Va las satisfactia de a vedea rezultatele sondajului in documentul atasat si va multumesc, in numele conducerii Facultatii de Drept, pentru faptul ca ati dovedit, inca o data!) ca sunteti demni de titlul de studenti ai acestei facultati (lucru de care, de altfel, nu ne indoiam...)!

Cu urari de succes,

Flavius Baias